Këshilla për pronat

Ligjet mbi pasurite e paluajtshme, dhe keshilla mbi shitjen

Po mendoni të blini një shtëpi në Shqipëri?

Homezone.al është portali më i madh i pronave në Shqipëri, që paraqet mijëra shtëpi dhe apartamente ne shitje dhe me qera në të gjithë Shqipërin. Në Homezone.al, do të gjeni një përzgjedhje të gjerë shtëpish të reja, shtepi me qira, apartamente ne shitje, dyqane, magazine, zyra, toka, shtëpi pushimi, vila ne jug te vendit, dhe prona te tjera nga me te ndryshmet. Për çfarëdo lloj prone që ju intereson, do ta gjeni në Homezone.al. Nëse jeni duke kërkuar për një frymëzim të vogël, shfletoni seksionin tonë të këshillave ku do të gjeni shumë informacione për blerjen, marrjen me qira ose shitjen e një shtëpie. Perdor filtrat ne faqen e kerkimit per te kerkuar pronat sipas nevojave. Gjithashtu ne seksionin e hartes mund te shfletoni pronat sipas vendodhjes.

Photo of Vlora in Lungomare
Foto e Vlores, Lungomare