Mijëra shtëpi në një adresë

Shtepi ne shitje, apartamente me qera, nga agjensi real estate dhe privat

Po kërkon një pronë?

Eksploro zonën lokal sipas kategorive

Apartment

Vila

Shtëpi private

Komercial

Prona të reja

Shfleto pronat më të reja me qera ose në shitje

Afer rrapit - photos of property for apartment
€80.00
Apartment
Uji i ftohte , Afer rrapit, Vlore
Numri i dhomave3
Numri i banjove1
Surface in sqm60

Bilal Golemi - photos of property for commercial
€180,000.00
Ambient biznesi
Bilal Golemi, Tirane
Surface in sqm65

 - photos of property for land
€25,000.00
Tokë
Boge
Numri i dhomave1
Numri i banjove1
Surface in sqm1000

Rruga Haxhi Dalliu - photos of property for commercial
€600.00
Ambient biznesi
Bulevardi Zogu i Pare, Rruga Haxhi Dalliu, Tirane
Numri i dhomave1
Numri i banjove1
Surface in sqm80

CENTURY 21 Everest
Sauk i Vjetër - photos of property for commercial
€150.00
Ambient biznesi
Sauk i Vjeter, Tirane
Numri i dhomave1
Numri i banjove1
Surface in sqm22

CENTURY 21 Botaniku
Prane Oslo Bar - photos of property for property
€4,550.00
pronë
Astiri, Prane Oslo Bar, Tirane
Numri i dhomave1
Numri i banjove1
Surface in sqm650

CENTURY 21 Mikado
Profarma - photos of property for apartment
€75,000.00
Apartment
Profarma, Tirane
Numri i dhomave1
Numri i banjove1
Surface in sqm63

CENTURY 21 Botaniku

Agjensi premium

Agjenci zyrtare qe reklamojnë me ne

Po mendoni te blini nje shtepi ne Shqiperi?

Photo of Vlora in Lungomare
Foto e Vlores, Lungomare

Homezone.al është portali më i madh i pronave në Shqipëri, që paraqet mijëra shtëpi dhe apartamente ne shitje dhe me qira në të gjithë Shqipërin. Në Homezone.al, do të gjeni një përzgjedhje të gjerë shtëpish të reja, shtepi me qira, apartamente ne shitje, dyqane, magazine, zyra, toka, shtëpi pushimi, vila ne jug te vendit, dhe prona te tjera nga me te ndryshmet. Për çfarëdo lloj prone që ju intereson, do ta gjeni në Homezone.al. Nëse jeni duke kërkuar për një frymëzim të vogël, shfletoni seksionin tonë të këshillave ku do të gjeni shumë informacione për blerjen, marrjen me qira ose shitjen e një shtëpie. Perdor filtrat ne faqen e kerkimit per te kerkuar pronat sipas nevojave. Gjithashtu ne seksionin e hartes mund te shfletoni pronat sipas vendodhjes.

Homezone.al