Shitur
Albano dhe Romina - photos
0
Albano dhe Romina - photos
Albano dhe Romina - photos
€46,000.00

Albano dhe Romina, Vlorë

2 Dhoma
1 Banjo
96
pronë

Pershkrimi i pronës


Veçori te pronës

  • Used
  • Sold
  • Has Certificate

Statistika

Data e publikimit: 27/03/2022Vizita të pronës: 28Çmimi për m2: €479.17

Harta

Agjenti

Century

CENTURY 21 Elite

Rruga "Sami Frashëri", Tiranë

Tel: 355694802510

Telefono

Dërgoja një miku

Telefono