Albano dhe Romina  - photos
6
Albano dhe Romina  - photos
Albano dhe Romina  - photos

+2

€135,000.00

Albano dhe Romina , Vlorë

3 Dhoma
2 Banjo
135
Apartment

Pershkrimi i pronës


Veçori te pronës

  • Ashensor
  • I Mobiluar
  • Parkimi
  • Qendër Qyteti

Statistika

Data e publikimit: 06/07/2022Vizita të pronës: 26Çmimi për m2: €1,000.00

Harta

Agjenti

Maria

RE/MAX Prestige

Bulevardi Kryesor, Vlorë

Tel: +355 69 825 2671

Telefono

Dërgoja një miku

Telefono