Mijëra shtëpi në një adresë

Shtepi ne shitje, apartamente me qera, nga agjensi real estate dhe privat

Tiranë (19450)
Durrës (5378)
Vlorë (1164)
Sarandë (344)
Shkodër (330)
Kavajë (160)
Shëngjin (84)

Po kërkon një pronë?

Eksploro pronat sipas kategorive

Apartamente në shitje

Tokë në shitje

Vila në shitje

Dyqane në shitje

Prona të reja

Shfleto pronat më të reja me qera ose në shitje

Rr. Riza Cerova - photos of property for Apartment
€86,500.00
Apartament
Rr. Riza Cerova, Tirane
1
1
64

Bilal Golemi, Dervish Bej Mitrovica - photos of property for Commercial Property
€550.00
Ambient biznesi
Komuna Parisit, Kompleksi Dinamo, Bilal Golemi, Dervish Bej Mitrovica, Tirane
65

Rruga Kodra e Diellit - photos of property for Apartment
€137,000.00
Apartament
kodra e diellit, Rruga Kodra e Diellit, Tirane
2
2
110

Rruga Dritan Hoxha - photos of property for Apartment
€68,000.00
Apartament
Fusha e Aviacionit, Rruga Dritan Hoxha, Tirane
1
1
71

RealDeal
Rruga Frosina Plaku - photos of property for Property
€115,000.00
Pronë
21 Dhjetori, Rruga Frosina Plaku, Tirane
2
1
80

RealDeal
Bajram Curri Boulevard - photos of property for Apartment
€155,000.00
Apartament
Blv. Bajram Curri, Bajram Curri Boulevard, Tirane
2
2
116

RealDeal
Rruga 5 Maji - photos of property for Apartment
€105,000.00
Apartament
5 Maji, Rruga 5 Maji, Tirane
2
1
82

RealDeal