Mijëra shtëpi në një adresë

Shtepi ne shitje, apartamente me qera, nga agjensi real estate dhe privat

Tiranë (19450)
Durrës (5378)
Vlorë (1164)
Sarandë (344)
Shkodër (330)
Kavajë (160)
Shëngjin (84)

Sa është vlera e pronës tënde?

Merr një vlersim online falas

Vlerëso pronën

Po kërkon një pronë?

Eksploro pronat sipas kategorive

Prona të reja

Shfleto pronat më të reja me qera ose në shitje

Fizika berthamore  - photos of  for Apartment
€85,000.00
Fresku , Fizika berthamore , Tirane
3
1
106

rruga egnatia - photos of  for Apartment
€120,000.00
Don Bosko, rruga egnatia, Tirane
3
2
92

Marina Bay - photos of  for Apartment
€1,400.00
Marina Bay, Vlore
3
2
127

Rruga Pano Lula - photos of  for Apartment
€49,000.00
Shkoze, Rruga Pano Lula, Tirane
2
1
70

Rruga Gramoz Pashko - photos of  for Apartment
€500.00
Fakulteti Ekonomik, Rruga Gramoz Pashko, Tirane
4
1
120

 - photos of  for Apartment
€420.00
Stacioni i fundit i Tiranes se Re, Tirane
2
1
54

Rruga Ndre Mjeda - photos of  for Apartment
€110,000.00
Rruga Ndre Mjeda, Tirane
3
1
88